DS DS 5
THP 165PK EAT6 Automaat S&S Performance Line, Rijklaarprijs | Panoramadak | Trekhaak | Navigatie | Xenon
| Merk | DS |
|---|---|
| Model | DS 5 |
| Bouwjaar | 20 feb 2017 |
| Type | THP 165PK EAT6 Automaat S&S Performance Line, Rijklaarprijs | Panoramadak | Trekhaak | Navigatie | Xenon |
| Km. stand | 59342 km |
| Kenteken | PF-301-B |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | Hatchback |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Marge |
| Kleur | Grijs |
| APK bij aflevering | Ja |
| Massa | 1404 kg |
| Vermogen motor (kW) | 121 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Gemiddeld verbruik | 5,9 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6 |
| Verbruik stad | 7,7 l/100km |
| Verbruik snelweg | 4,9 l/100km |
| Cilinderinhoud | 1598 cc |
| Bekleding | Alcantara |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 202 km/u |
| CO2-emissie | 136 g/km |
Dealernaam
Autobedrijf M C Bouwman
Adres
Hammerweg 3
Postcode
7731AH
Plaats
Ommen
| Merk | DS |
|---|---|
| Model | DS 5 |
| Bouwjaar | 20 feb 2017 |
| Type | THP 165PK EAT6 Automaat S&S Performance Line, Rijklaarprijs | Panoramadak | Trekhaak | Navigatie | Xenon |
| Km. stand | 59342 km |
| Kenteken | PF-301-B |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | Hatchback |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Marge |
| Kleur | Grijs |
| APK bij aflevering | Ja |
| Massa | 1404 kg |
| Vermogen motor (kW) | 121 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Gemiddeld verbruik | 5,9 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6 |
| Verbruik stad | 7,7 l/100km |
| Verbruik snelweg | 4,9 l/100km |
| Cilinderinhoud | 1598 cc |
| Bekleding | Alcantara |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 202 km/u |
| CO2-emissie | 136 g/km |
Dealernaam
Autobedrijf M C Bouwman
Adres
Hammerweg 3
Postcode
7731AH
Plaats
Ommen