DS DS 3
Crossback 155 PK Automaat Grand Chic | Rijklaar
| Merk | DS |
|---|---|
| Model | DS 3 |
| Bouwjaar | 27 mrt 2019 |
| Type | Crossback 155 PK Automaat Grand Chic | Rijklaar |
| Km. stand | 19819 km |
| Kenteken | XV-570-R |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | SUV |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Marge |
| Kleur | Blauw |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1180 kg |
| Vermogen motor (kW) | 114 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Gemiddeld verbruik | 5,4 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6 |
| Verbruik stad | 6,5 l/100km |
| Verbruik snelweg | 4,7 l/100km |
| Cilinderinhoud | 1199 cc |
| Bekleding | Half leder / alcantara |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 208 km/u |
| CO2-emissie | 145 g/km |
Dealernaam
Van Beek Breda
Adres
Spinveld 74
Postcode
4815HT
Plaats
BREDA
| Merk | DS |
|---|---|
| Model | DS 3 |
| Bouwjaar | 27 mrt 2019 |
| Type | Crossback 155 PK Automaat Grand Chic | Rijklaar |
| Km. stand | 19819 km |
| Kenteken | XV-570-R |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | SUV |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Marge |
| Kleur | Blauw |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1180 kg |
| Vermogen motor (kW) | 114 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Gemiddeld verbruik | 5,4 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6 |
| Verbruik stad | 6,5 l/100km |
| Verbruik snelweg | 4,7 l/100km |
| Cilinderinhoud | 1199 cc |
| Bekleding | Half leder / alcantara |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 208 km/u |
| CO2-emissie | 145 g/km |
Dealernaam
Van Beek Breda
Adres
Spinveld 74
Postcode
4815HT
Plaats
BREDA