Dodge Ram
Pick-up 3.0 TT SST I6 HURRICANE REBEL BPM-VRIJ
| Merk | Dodge |
|---|---|
| Model | Ram |
| Bouwjaar | 18 dec 2024 |
| Type | Pick-up 3.0 TT SST I6 HURRICANE REBEL BPM-VRIJ |
| Km. stand | 200 km |
| Kenteken | V-59-NSN |
| Type auto | Bedrijfsauto |
| Carrosserie | Pick-Up |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Zwart |
| APK bij aflevering | Ja |
| Massa | 2415 kg |
| Vermogen motor (kW) | 313 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Uitstoot klasse | 6 |
| Cilinderinhoud | 2993 cc |
| Bekleding | Leder |
| CO2-emissie | 369 g/km |
Dealernaam
Carway Amsterdam
Adres
Kuiperbergweg 31
Postcode
1101AE
Plaats
Amsterdam
| Merk | Dodge |
|---|---|
| Model | Ram |
| Bouwjaar | 18 dec 2024 |
| Type | Pick-up 3.0 TT SST I6 HURRICANE REBEL BPM-VRIJ |
| Km. stand | 200 km |
| Kenteken | V-59-NSN |
| Type auto | Bedrijfsauto |
| Carrosserie | Pick-Up |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Zwart |
| APK bij aflevering | Ja |
| Massa | 2415 kg |
| Vermogen motor (kW) | 313 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Uitstoot klasse | 6 |
| Cilinderinhoud | 2993 cc |
| Bekleding | Leder |
| CO2-emissie | 369 g/km |
Dealernaam
Carway Amsterdam
Adres
Kuiperbergweg 31
Postcode
1101AE
Plaats
Amsterdam