Dodge Ram
5.7 V8 4x4 BLACK EDITION N.a.p.
| Merk | Dodge |
|---|---|
| Model | Ram |
| Bouwjaar | 29 mrt 2018 |
| Type | 5.7 V8 4x4 BLACK EDITION N.a.p. |
| Km. stand | 160340 km |
| Kenteken | V-167-NG |
| Type auto | Bedrijfsauto |
| Carrosserie | Overig |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Zwart |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 2692 kg |
| Vermogen motor (kW) | 296 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Uitstoot klasse | 6 |
| Cilinderinhoud | 5654 cc |
| CO2-emissie | 282 g/km |
Dealernaam
J.B. USA Cars B.V.
Adres
Energiestraat 5
Postcode
7917RB
Plaats
Geesbrug
| Merk | Dodge |
|---|---|
| Model | Ram |
| Bouwjaar | 29 mrt 2018 |
| Type | 5.7 V8 4x4 BLACK EDITION N.a.p. |
| Km. stand | 160340 km |
| Kenteken | V-167-NG |
| Type auto | Bedrijfsauto |
| Carrosserie | Overig |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Zwart |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 2692 kg |
| Vermogen motor (kW) | 296 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Uitstoot klasse | 6 |
| Cilinderinhoud | 5654 cc |
| CO2-emissie | 282 g/km |
Dealernaam
J.B. USA Cars B.V.
Adres
Energiestraat 5
Postcode
7917RB
Plaats
Geesbrug