Dodge Ram 1500
Sport Night 5.7L V8 4x4 PANO|LPG|Luchtvering|360cam|ACC|CrewCab
| Merk | Dodge |
|---|---|
| Model | Ram 1500 |
| Bouwjaar | 11 jan 2021 |
| Type | Sport Night 5.7L V8 4x4 PANO|LPG|Luchtvering|360cam|ACC|CrewCab |
| Km. stand | 129544 km |
| Kenteken | VHS-75-P |
| Type auto | Bedrijfsauto |
| Carrosserie | Pick-Up |
| Brandstof | LPG |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Grijs |
| APK bij aflevering | Ja |
| Massa | 2658 kg |
| Vermogen motor (kW) | 295 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Gemiddeld verbruik | 12,8 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6 |
| Verbruik stad | 18,1 l/100km |
| Verbruik snelweg | 9,6 l/100km |
| Cilinderinhoud | 5654 cc |
| Bekleding | Leder |
| CO2-emissie | 357 g/km |
Dealernaam
Prestige Motors
Adres
Rakthof 10a
Postcode
5709EK
Plaats
Helmond
| Merk | Dodge |
|---|---|
| Model | Ram 1500 |
| Bouwjaar | 11 jan 2021 |
| Type | Sport Night 5.7L V8 4x4 PANO|LPG|Luchtvering|360cam|ACC|CrewCab |
| Km. stand | 129544 km |
| Kenteken | VHS-75-P |
| Type auto | Bedrijfsauto |
| Carrosserie | Pick-Up |
| Brandstof | LPG |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Grijs |
| APK bij aflevering | Ja |
| Massa | 2658 kg |
| Vermogen motor (kW) | 295 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Gemiddeld verbruik | 12,8 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6 |
| Verbruik stad | 18,1 l/100km |
| Verbruik snelweg | 9,6 l/100km |
| Cilinderinhoud | 5654 cc |
| Bekleding | Leder |
| CO2-emissie | 357 g/km |
Dealernaam
Prestige Motors
Adres
Rakthof 10a
Postcode
5709EK
Plaats
Helmond