Dacia Logan
MCV 0.9 TCe Tech Road
| Merk | Dacia |
|---|---|
| Model | Logan |
| Bouwjaar | 30 sep 2019 |
| Type | MCV 0.9 TCe Tech Road |
| Km. stand | 71263 km |
| Kenteken | G-436-JD |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | MPV |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
|
Btw/marge |
Marge |
| Kleur | Rood |
| APK bij aflevering | Ja |
| Massa | 1091 kg |
| Vermogen motor (kW) | 66 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Gemiddeld verbruik | 5,5 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6 |
| Verbruik stad | 6,5 l/100km |
| Verbruik snelweg | 4,9 l/100km |
| Cilinderinhoud | 898 cc |
| Bekleding | Stof |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 169 km/u |
| CO2-emissie | 147 g/km |
Dealernaam
Auto Jansingh B.V.
Adres
Transportbaan 13
Postcode
9672BJ
Plaats
Winschoten
| Merk | Dacia |
|---|---|
| Model | Logan |
| Bouwjaar | 30 sep 2019 |
| Type | MCV 0.9 TCe Tech Road |
| Km. stand | 71263 km |
| Kenteken | G-436-JD |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | MPV |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
|
Btw/marge |
Marge |
| Kleur | Rood |
| APK bij aflevering | Ja |
| Massa | 1091 kg |
| Vermogen motor (kW) | 66 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Gemiddeld verbruik | 5,5 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6 |
| Verbruik stad | 6,5 l/100km |
| Verbruik snelweg | 4,9 l/100km |
| Cilinderinhoud | 898 cc |
| Bekleding | Stof |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 169 km/u |
| CO2-emissie | 147 g/km |
Dealernaam
Auto Jansingh B.V.
Adres
Transportbaan 13
Postcode
9672BJ
Plaats
Winschoten