Dacia Lodgy
1.2 TCe Ambiance 7p. / BTW
| Merk | Dacia |
|---|---|
| Model | Lodgy |
| Bouwjaar | 14 mei 2018 |
| Type | 1.2 TCe Ambiance 7p. / BTW |
| Km. stand | 237106 km |
| Kenteken | SN-487-G |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | MPV |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Wit |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1180 kg |
| Vermogen motor (kW) | 85 kW |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Gemiddeld verbruik | 5,5 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6 |
| Verbruik stad | 6,6 l/100km |
| Verbruik snelweg | 4,8 l/100km |
| Cilinderinhoud | 1197 cc |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 179 km/u |
| CO2-emissie | 124 g/km |
Dealernaam
R.B. Autoplaza
Adres
Kalkovenweg 42
Postcode
2401LK
Plaats
Alphen aan den Rijn
| Merk | Dacia |
|---|---|
| Model | Lodgy |
| Bouwjaar | 14 mei 2018 |
| Type | 1.2 TCe Ambiance 7p. / BTW |
| Km. stand | 237106 km |
| Kenteken | SN-487-G |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | MPV |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Wit |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1180 kg |
| Vermogen motor (kW) | 85 kW |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Gemiddeld verbruik | 5,5 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6 |
| Verbruik stad | 6,6 l/100km |
| Verbruik snelweg | 4,8 l/100km |
| Cilinderinhoud | 1197 cc |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 179 km/u |
| CO2-emissie | 124 g/km |
Dealernaam
R.B. Autoplaza
Adres
Kalkovenweg 42
Postcode
2401LK
Plaats
Alphen aan den Rijn