Dacia Dokker
1.2 TCe S&S Stepway
| Merk | Dacia |
|---|---|
| Model | Dokker |
| Bouwjaar | 22 jul 2017 |
| Type | 1.2 TCe S&S Stepway |
| Km. stand | 17230 km |
| Kenteken | PJ-307-R |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | MPV |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
|
Btw/marge |
Marge |
| Kleur | Wit |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1180 kg |
| Vermogen motor (kW) | 85 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Gemiddeld verbruik | 5,7 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6 |
| Verbruik stad | 6,8 l/100km |
| Verbruik snelweg | 5,1 l/100km |
| Cilinderinhoud | 1198 cc |
| Bekleding | Stof |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 175 km/u |
| CO2-emissie | 130 g/km |
Dealernaam
Stokman Hoorn BV
Adres
De Factorij 7
Postcode
1689AK
Plaats
Zwaag
| Merk | Dacia |
|---|---|
| Model | Dokker |
| Bouwjaar | 22 jul 2017 |
| Type | 1.2 TCe S&S Stepway |
| Km. stand | 17230 km |
| Kenteken | PJ-307-R |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | MPV |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
|
Btw/marge |
Marge |
| Kleur | Wit |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1180 kg |
| Vermogen motor (kW) | 85 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Gemiddeld verbruik | 5,7 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6 |
| Verbruik stad | 6,8 l/100km |
| Verbruik snelweg | 5,1 l/100km |
| Cilinderinhoud | 1198 cc |
| Bekleding | Stof |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 175 km/u |
| CO2-emissie | 130 g/km |
Dealernaam
Stokman Hoorn BV
Adres
De Factorij 7
Postcode
1689AK
Plaats
Zwaag