Citroën ë C4
EV Business 54 kWh 156pk Automat
| Merk | Citroën |
|---|---|
| Model | ë C4 |
| Bouwjaar | 1 jan 2025 |
| Type | EV Business 54 kWh 156pk Automat |
| Km. stand | 5 km |
| Kenteken | Onbekend |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | SUV |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Blauw |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1536 kg |
| Vermogen motor (kW) | 115 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Bekleding | Half leder / stof |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 150 km/u |
Dealernaam
Nefkens Den Bosch
Adres
Rietveldenweg 38
Postcode
5222AR
Plaats
's-Hertogenbosch
| Merk | Citroën |
|---|---|
| Model | ë C4 |
| Bouwjaar | 1 jan 2025 |
| Type | EV Business 54 kWh 156pk Automat |
| Km. stand | 5 km |
| Kenteken | Onbekend |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | SUV |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Blauw |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1536 kg |
| Vermogen motor (kW) | 115 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Bekleding | Half leder / stof |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 150 km/u |
Dealernaam
Nefkens Den Bosch
Adres
Rietveldenweg 38
Postcode
5222AR
Plaats
's-Hertogenbosch