Chevrolet Camaro
CHEVROLET
| Merk | Chevrolet |
|---|---|
| Model | Camaro |
| Bouwjaar | 12 aug 2019 |
| Type | CHEVROLET |
| Km. stand | 54218 km |
| Kenteken | N-568-LB |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | Overig |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Marge |
| Kleur | Rood |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1465 kg |
| Vermogen motor (kW) | 250 kW |
| Uitstoot klasse | 6 |
| Cilinderinhoud | 3564 cc |
| Bekleding | Half leder / alcantara |
| CO2-emissie | 229 g/km |
Dealernaam
GTS Carservice
Adres
conradstraat 7
Postcode
8013RN
Plaats
ZWOLLE
| Merk | Chevrolet |
|---|---|
| Model | Camaro |
| Bouwjaar | 12 aug 2019 |
| Type | CHEVROLET |
| Km. stand | 54218 km |
| Kenteken | N-568-LB |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | Overig |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Marge |
| Kleur | Rood |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1465 kg |
| Vermogen motor (kW) | 250 kW |
| Uitstoot klasse | 6 |
| Cilinderinhoud | 3564 cc |
| Bekleding | Half leder / alcantara |
| CO2-emissie | 229 g/km |
Dealernaam
GTS Carservice
Adres
conradstraat 7
Postcode
8013RN
Plaats
ZWOLLE