Cadillac Escalade
6.2 V8 426pk Premium 7-Pers
| Merk | Cadillac |
|---|---|
| Model | Escalade |
| Bouwjaar | 5 feb 2019 |
| Type | 6.2 V8 426pk Premium 7-Pers |
| Km. stand | 76050 km |
| Kenteken | T-639-LV |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | SUV |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Marge |
| Kleur | Zwart |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 2610 kg |
| Vermogen motor (kW) | 313 kW |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Gemiddeld verbruik | 12,6 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6 |
| Verbruik stad | 17,1 l/100km |
| Verbruik snelweg | 9,9 l/100km |
| Cilinderinhoud | 6162 cc |
| Bekleding | Leder |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 180 km/u |
| CO2-emissie | 389 g/km |
Dealernaam
Stapper Automotive B.V.
Adres
Constructiestraat 9
Postcode
4143HX
Plaats
Leerdam
| Merk | Cadillac |
|---|---|
| Model | Escalade |
| Bouwjaar | 5 feb 2019 |
| Type | 6.2 V8 426pk Premium 7-Pers |
| Km. stand | 76050 km |
| Kenteken | T-639-LV |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | SUV |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Marge |
| Kleur | Zwart |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 2610 kg |
| Vermogen motor (kW) | 313 kW |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Gemiddeld verbruik | 12,6 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6 |
| Verbruik stad | 17,1 l/100km |
| Verbruik snelweg | 9,9 l/100km |
| Cilinderinhoud | 6162 cc |
| Bekleding | Leder |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 180 km/u |
| CO2-emissie | 389 g/km |
Dealernaam
Stapper Automotive B.V.
Adres
Constructiestraat 9
Postcode
4143HX
Plaats
Leerdam