Cadillac CT6
CT6 3.0 V6 AWD PLATINUM 417 PK 4WD / 4WS UNIEK !!!
| Merk | Cadillac |
|---|---|
| Model | CT6 |
| Bouwjaar | 1 sep 2016 |
| Type | CT6 3.0 V6 AWD PLATINUM 417 PK 4WD / 4WS UNIEK !!! |
| Km. stand | 82561 km |
| Kenteken | G-218-VL |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | Sedan |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Marge |
| Kleur | Wit |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1925 kg |
| Vermogen motor (kW) | 307 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Gemiddeld verbruik | 9,8 l/100km |
| Verbruik stad | 13,6 l/100km |
| Verbruik snelweg | 7,5 l/100km |
| Cilinderinhoud | 2997 cc |
| Bekleding | Leder |
Dealernaam
Koenen Autobedrijf BV
Adres
Voltaweg 5
Postcode
6101XK
Plaats
Echt
| Merk | Cadillac |
|---|---|
| Model | CT6 |
| Bouwjaar | 1 sep 2016 |
| Type | CT6 3.0 V6 AWD PLATINUM 417 PK 4WD / 4WS UNIEK !!! |
| Km. stand | 82561 km |
| Kenteken | G-218-VL |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | Sedan |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Marge |
| Kleur | Wit |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1925 kg |
| Vermogen motor (kW) | 307 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Gemiddeld verbruik | 9,8 l/100km |
| Verbruik stad | 13,6 l/100km |
| Verbruik snelweg | 7,5 l/100km |
| Cilinderinhoud | 2997 cc |
| Bekleding | Leder |
Dealernaam
Koenen Autobedrijf BV
Adres
Voltaweg 5
Postcode
6101XK
Plaats
Echt