BYD SEAL
Design RWD 82.5 kWh | LEDER | PANORAMADAK | DynAUDIO | 360 Camera
| Merk | BYD |
|---|---|
| Model | SEAL |
| Bouwjaar | 30 apr 2025 |
| Type | Design RWD 82.5 kWh | LEDER | PANORAMADAK | DynAUDIO | 360 Camera |
| Km. stand | 14059 km |
| Kenteken | 009706 |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | Sedan |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Grijs |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1 kg |
| Vermogen motor (kW) | 230 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Uitstoot klasse | 6 |
| Bekleding | Leder |
Dealernaam
Auto In- en Verkoop Johan Meure B.V.
Adres
Newtonstraat 50
Postcode
1446VR
Plaats
Purmerend
| Merk | BYD |
|---|---|
| Model | SEAL |
| Bouwjaar | 30 apr 2025 |
| Type | Design RWD 82.5 kWh | LEDER | PANORAMADAK | DynAUDIO | 360 Camera |
| Km. stand | 14059 km |
| Kenteken | 009706 |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | Sedan |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Grijs |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1 kg |
| Vermogen motor (kW) | 230 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Uitstoot klasse | 6 |
| Bekleding | Leder |
Dealernaam
Auto In- en Verkoop Johan Meure B.V.
Adres
Newtonstraat 50
Postcode
1446VR
Plaats
Purmerend