BYD ATTO 3
Comfort 60 kWh
| Merk | BYD |
|---|---|
| Model | ATTO 3 |
| Bouwjaar | 23 nov 2022 |
| Type | Comfort 60 kWh |
| Km. stand | 57110 km |
| Kenteken | R-114-TT |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | SUV |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Blauw |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1725 kg |
| Vermogen motor (kW) | 150 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Bekleding | Leder |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 160 km/u |
Dealernaam
Autobedrijf Boks
Adres
Laan vd Dierenriem 51
Postcode
7324AB
Plaats
Apeldoorn
| Merk | BYD |
|---|---|
| Model | ATTO 3 |
| Bouwjaar | 23 nov 2022 |
| Type | Comfort 60 kWh |
| Km. stand | 57110 km |
| Kenteken | R-114-TT |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | SUV |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Blauw |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1725 kg |
| Vermogen motor (kW) | 150 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Bekleding | Leder |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 160 km/u |
Dealernaam
Autobedrijf Boks
Adres
Laan vd Dierenriem 51
Postcode
7324AB
Plaats
Apeldoorn