BYD ATTO 3
Design 60 kWh
| Merk | BYD |
|---|---|
| Model | ATTO 3 |
| Bouwjaar | 9 feb 2023 |
| Type | Design 60 kWh |
| Km. stand | 98331 km |
| Kenteken | S-931-JR |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | SUV |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Wit |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1725 kg |
| Vermogen motor (kW) | 150 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Gemiddeld verbruik | 1,6 l/100km |
| Bekleding | Skai |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 160 km/u |
Dealernaam
Van Mossel Nissan Amsterdam
Adres
Schepenbergweg 43
Postcode
1105AS
Plaats
Amsterdam-Zuidoost
| Merk | BYD |
|---|---|
| Model | ATTO 3 |
| Bouwjaar | 9 feb 2023 |
| Type | Design 60 kWh |
| Km. stand | 98331 km |
| Kenteken | S-931-JR |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | SUV |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Wit |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1725 kg |
| Vermogen motor (kW) | 150 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Gemiddeld verbruik | 1,6 l/100km |
| Bekleding | Skai |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 160 km/u |
Dealernaam
Van Mossel Nissan Amsterdam
Adres
Schepenbergweg 43
Postcode
1105AS
Plaats
Amsterdam-Zuidoost