BYD ATTO 3
Design 60 kWh
| Merk | BYD |
|---|---|
| Model | ATTO 3 |
| Bouwjaar | 8 jan 2024 |
| Type | Design 60 kWh |
| Km. stand | 23950 km |
| Kenteken | KFX-85-S |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | SUV |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Grijs |
| APK bij aflevering | Ja |
| Massa | 1725 kg |
| Vermogen motor (kW) | 150 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Bekleding | Skai |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 160 km/u |
Dealernaam
Stekkerz.com
Adres
Griftsemolenweg 24B
Postcode
8171NS
Plaats
Vaassen
| Merk | BYD |
|---|---|
| Model | ATTO 3 |
| Bouwjaar | 8 jan 2024 |
| Type | Design 60 kWh |
| Km. stand | 23950 km |
| Kenteken | KFX-85-S |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | SUV |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Grijs |
| APK bij aflevering | Ja |
| Massa | 1725 kg |
| Vermogen motor (kW) | 150 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Bekleding | Skai |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 160 km/u |
Dealernaam
Stekkerz.com
Adres
Griftsemolenweg 24B
Postcode
8171NS
Plaats
Vaassen