BYD ATTO 3
Comfort 60 kWh *SOH 95%* PANORAMADAK | LEDER ✅ 1e Eigenaar
| Merk | BYD |
|---|---|
| Model | ATTO 3 |
| Bouwjaar | 25 mrt 2024 |
| Type | Comfort 60 kWh *SOH 95%* PANORAMADAK | LEDER ✅ 1e Eigenaar |
| Km. stand | 12066 km |
| Kenteken | KGP-62-H |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | SUV |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Grijs |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1 kg |
| Vermogen motor (kW) | 150 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Uitstoot klasse | 6 |
| Bekleding | Leder |
Dealernaam
Auto In- en Verkoop Johan Meure B.V.
Adres
Newtonstraat 50
Postcode
1446VR
Plaats
Purmerend
| Merk | BYD |
|---|---|
| Model | ATTO 3 |
| Bouwjaar | 25 mrt 2024 |
| Type | Comfort 60 kWh *SOH 95%* PANORAMADAK | LEDER ✅ 1e Eigenaar |
| Km. stand | 12066 km |
| Kenteken | KGP-62-H |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | SUV |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Grijs |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1 kg |
| Vermogen motor (kW) | 150 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Uitstoot klasse | 6 |
| Bekleding | Leder |
Dealernaam
Auto In- en Verkoop Johan Meure B.V.
Adres
Newtonstraat 50
Postcode
1446VR
Plaats
Purmerend