BYD ATTO 3
DESIGN 60 KWH 204PK 3-FASE SOH 95,8%
| Merk | BYD |
|---|---|
| Model | ATTO 3 |
| Bouwjaar | 5 okt 2023 |
| Type | DESIGN 60 KWH 204PK 3-FASE SOH 95,8% |
| Km. stand | 19952 km |
| Kenteken | KJJ-12-G |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | SUV |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Grijs |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1725 kg |
| Vermogen motor (kW) | 150 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Bekleding | Leder |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 160 km/u |
Dealernaam
hvauto.nl
Adres
Jade 22
Postcode
9207GL
Plaats
Drachten
| Merk | BYD |
|---|---|
| Model | ATTO 3 |
| Bouwjaar | 5 okt 2023 |
| Type | DESIGN 60 KWH 204PK 3-FASE SOH 95,8% |
| Km. stand | 19952 km |
| Kenteken | KJJ-12-G |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | SUV |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Grijs |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1725 kg |
| Vermogen motor (kW) | 150 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Bekleding | Leder |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 160 km/u |
Dealernaam
hvauto.nl
Adres
Jade 22
Postcode
9207GL
Plaats
Drachten