BYD ATTO 2
Comfort
| Merk | BYD |
|---|---|
| Model | ATTO 2 |
| Bouwjaar | 23 mrt 2026 |
| Type | Comfort |
| Km. stand | 3350 km |
| Kenteken | KDH-70-R |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | SUV |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Zwart |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1695 kg |
| Vermogen motor (kW) | 150 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Bekleding | Skai |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 160 km/u |
Dealernaam
Harmony Auto Netherlands BV
Adres
Pieter Ghijsenlaan 3
Postcode
1506PW
Plaats
Zaandam
| Merk | BYD |
|---|---|
| Model | ATTO 2 |
| Bouwjaar | 23 mrt 2026 |
| Type | Comfort |
| Km. stand | 3350 km |
| Kenteken | KDH-70-R |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | SUV |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Zwart |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1695 kg |
| Vermogen motor (kW) | 150 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Bekleding | Skai |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 160 km/u |
Dealernaam
Harmony Auto Netherlands BV
Adres
Pieter Ghijsenlaan 3
Postcode
1506PW
Plaats
Zaandam