BYD ATTO 2
Boost 45 kWh | Leder | Panodak
| Merk | BYD |
|---|---|
| Model | ATTO 2 |
| Bouwjaar | 1 apr 2025 |
| Type | Boost 45 kWh | Leder | Panodak |
| Km. stand | 12 km |
| Kenteken | A2B2502 |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | SUV |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Zwart |
| APK bij aflevering | Ja |
| Massa | 1545 kg |
| Vermogen motor (kW) | 130 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Bekleding | Leder |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 160 km/u |
Dealernaam
Automobielbedrijf Hensgens b.v.
Adres
Kruisweide 3
Postcode
6118AP
Plaats
Nieuwstadt
| Merk | BYD |
|---|---|
| Model | ATTO 2 |
| Bouwjaar | 1 apr 2025 |
| Type | Boost 45 kWh | Leder | Panodak |
| Km. stand | 12 km |
| Kenteken | A2B2502 |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | SUV |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Zwart |
| APK bij aflevering | Ja |
| Massa | 1545 kg |
| Vermogen motor (kW) | 130 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Bekleding | Leder |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 160 km/u |
Dealernaam
Automobielbedrijf Hensgens b.v.
Adres
Kruisweide 3
Postcode
6118AP
Plaats
Nieuwstadt