BYD ATTO 2
1.5 DM-i Boost
| Merk | BYD |
|---|---|
| Model | ATTO 2 |
| Bouwjaar | 2 feb 2026 |
| Type | 1.5 DM-i Boost |
| Km. stand | 12 km |
| Kenteken | Onbekend |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | SUV |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Wit |
| APK bij aflevering | Ja |
| Massa | 1520 kg |
| Vermogen motor (kW) | 156 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Gemiddeld verbruik | 1,8 l/100km |
| Cilinderinhoud | 1498 cc |
| Bekleding | Leder |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 180 km/u |
Dealernaam
Auto Hensgens Maastricht
Adres
Bergerstraat 11
Postcode
6226BA
Plaats
Maastricht
| Merk | BYD |
|---|---|
| Model | ATTO 2 |
| Bouwjaar | 2 feb 2026 |
| Type | 1.5 DM-i Boost |
| Km. stand | 12 km |
| Kenteken | Onbekend |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | SUV |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Wit |
| APK bij aflevering | Ja |
| Massa | 1520 kg |
| Vermogen motor (kW) | 156 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Gemiddeld verbruik | 1,8 l/100km |
| Cilinderinhoud | 1498 cc |
| Bekleding | Leder |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 180 km/u |
Dealernaam
Auto Hensgens Maastricht
Adres
Bergerstraat 11
Postcode
6226BA
Plaats
Maastricht