BMW X4
M Competition
| Merk | BMW |
|---|---|
| Model | X4 |
| Bouwjaar | 6 jan 2020 |
| Type | M Competition |
| Km. stand | 104073 km |
| Kenteken | G-420-ZN |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | SUV |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Marge |
| Kleur | Zwart |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1945 kg |
| Vermogen motor (kW) | 375 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Gemiddeld verbruik | 10,5 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6d-TEMP |
| Verbruik stad | 12,8 l/100km |
| Verbruik snelweg | 9,0 l/100km |
| Cilinderinhoud | 2993 cc |
| Bekleding | Stof |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 250 km/u |
| CO2-emissie | 239 g/km |
Dealernaam
Ekris Veenendaal
Adres
Plesmanstraat 45
Postcode
3905KZ
Plaats
Veenendaal
| Merk | BMW |
|---|---|
| Model | X4 |
| Bouwjaar | 6 jan 2020 |
| Type | M Competition |
| Km. stand | 104073 km |
| Kenteken | G-420-ZN |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | SUV |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Marge |
| Kleur | Zwart |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1945 kg |
| Vermogen motor (kW) | 375 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Gemiddeld verbruik | 10,5 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6d-TEMP |
| Verbruik stad | 12,8 l/100km |
| Verbruik snelweg | 9,0 l/100km |
| Cilinderinhoud | 2993 cc |
| Bekleding | Stof |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 250 km/u |
| CO2-emissie | 239 g/km |
Dealernaam
Ekris Veenendaal
Adres
Plesmanstraat 45
Postcode
3905KZ
Plaats
Veenendaal