BMW X2
xDrive25e Exe. Plug-In Hybrid
| Merk | BMW |
|---|---|
| Model | X2 |
| Bouwjaar | 15 jul 2022 |
| Type | xDrive25e Exe. Plug-In Hybrid |
| Km. stand | 63734 km |
| Kenteken | KHJ-53-H |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | SUV |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Wit |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1705 kg |
| Vermogen motor (kW) | 165 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Uitstoot klasse | 6d-TEMP |
| Cilinderinhoud | 1499 cc |
| Bekleding | Stof |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 195 km/u |
| CO2-emissie | 38 g/km |
Dealernaam
JAMES Autoservice Tilburg
Adres
Petrus Loosjesstraat 11
Postcode
5013BW
Plaats
Tilburg
| Merk | BMW |
|---|---|
| Model | X2 |
| Bouwjaar | 15 jul 2022 |
| Type | xDrive25e Exe. Plug-In Hybrid |
| Km. stand | 63734 km |
| Kenteken | KHJ-53-H |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | SUV |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Wit |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1705 kg |
| Vermogen motor (kW) | 165 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Uitstoot klasse | 6d-TEMP |
| Cilinderinhoud | 1499 cc |
| Bekleding | Stof |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 195 km/u |
| CO2-emissie | 38 g/km |
Dealernaam
JAMES Autoservice Tilburg
Adres
Petrus Loosjesstraat 11
Postcode
5013BW
Plaats
Tilburg