BMW X2
2.0i S-drive trekhaak navi led stoelverwarming
| Merk | BMW |
|---|---|
| Model | X2 |
| Bouwjaar | 1 mei 2019 |
| Type | 2.0i S-drive trekhaak navi led stoelverwarming |
| Km. stand | 62509 km |
| Kenteken | G-354-SZ |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | MPV |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Marge |
| Kleur | Wit |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1435 kg |
| Vermogen motor (kW) | 141 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Cilinderinhoud | 1998 cc |
Dealernaam
Auto-Schiphorst
Adres
Ambachtstraat 11
Postcode
7609RA
Plaats
Almelo
| Merk | BMW |
|---|---|
| Model | X2 |
| Bouwjaar | 1 mei 2019 |
| Type | 2.0i S-drive trekhaak navi led stoelverwarming |
| Km. stand | 62509 km |
| Kenteken | G-354-SZ |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | MPV |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Marge |
| Kleur | Wit |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1435 kg |
| Vermogen motor (kW) | 141 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Cilinderinhoud | 1998 cc |
Dealernaam
Auto-Schiphorst
Adres
Ambachtstraat 11
Postcode
7609RA
Plaats
Almelo