BMW R 1250 RT
Tour OPTION 719 |Navi|Led|Handvat & Stoelvrw.|Keyless
| Merk | BMW |
|---|---|
| Model | R 1250 RT |
| Bouwjaar | 21 mei 2019 |
| Type | Tour OPTION 719 |Navi|Led|Handvat & Stoelvrw.|Keyless |
| Km. stand | 17996 km |
| Kenteken | Onbekend |
| Carrosserie | Tour |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
|
Btw/marge |
Marge |
| Kleur | Blauw |
| Massa | 272 kg |
| Vermogen motor (kW) | 100 kW |
| Gemiddeld verbruik | 4,8 l/100km |
| Cilinderinhoud | 1254 cc |
| Topsnelheid | 200 km/u |
Dealernaam
MF Auto's
Adres
Handelsweg 2B
Postcode
3641RC
Plaats
Mijdrecht
| Merk | BMW |
|---|---|
| Model | R 1250 RT |
| Bouwjaar | 21 mei 2019 |
| Type | Tour OPTION 719 |Navi|Led|Handvat & Stoelvrw.|Keyless |
| Km. stand | 17996 km |
| Kenteken | Onbekend |
| Carrosserie | Tour |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
|
Btw/marge |
Marge |
| Kleur | Blauw |
| Massa | 272 kg |
| Vermogen motor (kW) | 100 kW |
| Gemiddeld verbruik | 4,8 l/100km |
| Cilinderinhoud | 1254 cc |
| Topsnelheid | 200 km/u |
Dealernaam
MF Auto's
Adres
Handelsweg 2B
Postcode
3641RC
Plaats
Mijdrecht