BMW R 1250 GS Adventure
Rallye TE
| Merk | BMW |
|---|---|
| Model | R 1250 GS Adventure |
| Bouwjaar | 18 apr 2019 |
| Type | Rallye TE |
| Km. stand | 26987 km |
| Kenteken | 02-MZ-ST |
| Carrosserie | All-road |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
|
Btw/marge |
Marge |
| Massa | 261 kg |
| Vermogen motor (kW) | 100 kW |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Gemiddeld verbruik | 4,8 l/100km |
| Cilinderinhoud | 1254 cc |
| Bekleding | Stof |
| Topsnelheid | 200 km/u |
Dealernaam
SOME Motive B.V.
Adres
Nieuwe bredase baan 12S
Postcode
4825BP
Plaats
Breda
| Merk | BMW |
|---|---|
| Model | R 1250 GS Adventure |
| Bouwjaar | 18 apr 2019 |
| Type | Rallye TE |
| Km. stand | 26987 km |
| Kenteken | 02-MZ-ST |
| Carrosserie | All-road |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
|
Btw/marge |
Marge |
| Massa | 261 kg |
| Vermogen motor (kW) | 100 kW |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Gemiddeld verbruik | 4,8 l/100km |
| Cilinderinhoud | 1254 cc |
| Bekleding | Stof |
| Topsnelheid | 200 km/u |
Dealernaam
SOME Motive B.V.
Adres
Nieuwe bredase baan 12S
Postcode
4825BP
Plaats
Breda