BMW R 1250 GS Adventure
| Merk | BMW |
|---|---|
| Model | R 1250 GS Adventure |
| Bouwjaar | 27 mei 2020 |
| Km. stand | 26545 km |
| Kenteken | 57-MP-TN |
| Carrosserie | All-road |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
|
Btw/marge |
Marge |
| Massa | 261 kg |
| Vermogen motor (kW) | 100 kW |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Cilinderinhoud | 1254 cc |
| Topsnelheid | 200 km/u |
Dealernaam
Miller's Car Center
Adres
Zekkenweg 8C
Postcode
3151ZC
Plaats
Hoek Van Holland
| Merk | BMW |
|---|---|
| Model | R 1250 GS Adventure |
| Bouwjaar | 27 mei 2020 |
| Km. stand | 26545 km |
| Kenteken | 57-MP-TN |
| Carrosserie | All-road |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
|
Btw/marge |
Marge |
| Massa | 261 kg |
| Vermogen motor (kW) | 100 kW |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Cilinderinhoud | 1254 cc |
| Topsnelheid | 200 km/u |
Dealernaam
Miller's Car Center
Adres
Zekkenweg 8C
Postcode
3151ZC
Plaats
Hoek Van Holland