BMW R 1250 GS Adventure
HP uitvoering
| Merk | BMW |
|---|---|
| Model | R 1250 GS Adventure |
| Bouwjaar | 28 feb 2020 |
| Type | HP uitvoering |
| Km. stand | 67654 km |
| Kenteken | 56-ML-NH |
| Carrosserie | All-road |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
|
Btw/marge |
Marge |
| Massa | 261 kg |
| Vermogen motor (kW) | 100 kW |
| Gemiddeld verbruik | 4,8 l/100km |
| Cilinderinhoud | 1254 cc |
| Topsnelheid | 200 km/u |
Dealernaam
Witteveen Motoren
Adres
Zwinweg 8
Postcode
4436NB
Plaats
Oudelande
| Merk | BMW |
|---|---|
| Model | R 1250 GS Adventure |
| Bouwjaar | 28 feb 2020 |
| Type | HP uitvoering |
| Km. stand | 67654 km |
| Kenteken | 56-ML-NH |
| Carrosserie | All-road |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
|
Btw/marge |
Marge |
| Massa | 261 kg |
| Vermogen motor (kW) | 100 kW |
| Gemiddeld verbruik | 4,8 l/100km |
| Cilinderinhoud | 1254 cc |
| Topsnelheid | 200 km/u |
Dealernaam
Witteveen Motoren
Adres
Zwinweg 8
Postcode
4436NB
Plaats
Oudelande