BMW i5
Touring eDrive40
| Merk | BMW |
|---|---|
| Model | i5 |
| Bouwjaar | 31 mei 2025 |
| Type | Touring eDrive40 |
| Km. stand | 15365 km |
| Kenteken | HPS-69-N |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | Stationwagon |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Zwart |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 2155 kg |
| Vermogen motor (kW) | 250 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Bekleding | Skai |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 193 km/u |
Dealernaam
Ekris Arnhem
Adres
Markweg 4
Postcode
6883JM
Plaats
Velp
| Merk | BMW |
|---|---|
| Model | i5 |
| Bouwjaar | 31 mei 2025 |
| Type | Touring eDrive40 |
| Km. stand | 15365 km |
| Kenteken | HPS-69-N |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | Stationwagon |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Zwart |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 2155 kg |
| Vermogen motor (kW) | 250 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Bekleding | Skai |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 193 km/u |
Dealernaam
Ekris Arnhem
Adres
Markweg 4
Postcode
6883JM
Plaats
Velp