BMW i4
eDrive40 84 kWh
| Merk | BMW |
|---|---|
| Model | i4 |
| Bouwjaar | 16 nov 2022 |
| Type | eDrive40 84 kWh |
| Km. stand | 112945 km |
| Kenteken | R-196-RG |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | Hatchback |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Grijs |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 2025 kg |
| Vermogen motor (kW) | 250 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Bekleding | Leder |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 190 km/u |
Dealernaam
Vakgarage Heije
Adres
Pakhuisweg 18
Postcode
6718xj
Plaats
Ede
| Merk | BMW |
|---|---|
| Model | i4 |
| Bouwjaar | 16 nov 2022 |
| Type | eDrive40 84 kWh |
| Km. stand | 112945 km |
| Kenteken | R-196-RG |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | Hatchback |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Grijs |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 2025 kg |
| Vermogen motor (kW) | 250 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Bekleding | Leder |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 190 km/u |
Dealernaam
Vakgarage Heije
Adres
Pakhuisweg 18
Postcode
6718xj
Plaats
Ede