BMW F 900 XR
Tour Dynamic ESA ZF *503 KM* MEDIA NAVIGATIE
| Merk | BMW |
|---|---|
| Model | F 900 XR |
| Bouwjaar | 16 jun 2023 |
| Type | Tour Dynamic ESA ZF *503 KM* MEDIA NAVIGATIE |
| Km. stand | 503 km |
| Kenteken | 10-MS-XX |
| Carrosserie | Tour |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
|
Btw/marge |
Marge |
| Kleur | Zwart |
| Massa | 212 kg |
| Vermogen motor (kW) | 77 kW |
| Gemiddeld verbruik | 4,2 l/100km |
| Cilinderinhoud | 895 cc |
| Topsnelheid | 200 km/u |
Dealernaam
Autohuis de Vaart
Adres
Kethelweg 54
Postcode
3135GM
Plaats
Vlaardingen
| Merk | BMW |
|---|---|
| Model | F 900 XR |
| Bouwjaar | 16 jun 2023 |
| Type | Tour Dynamic ESA ZF *503 KM* MEDIA NAVIGATIE |
| Km. stand | 503 km |
| Kenteken | 10-MS-XX |
| Carrosserie | Tour |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
|
Btw/marge |
Marge |
| Kleur | Zwart |
| Massa | 212 kg |
| Vermogen motor (kW) | 77 kW |
| Gemiddeld verbruik | 4,2 l/100km |
| Cilinderinhoud | 895 cc |
| Topsnelheid | 200 km/u |
Dealernaam
Autohuis de Vaart
Adres
Kethelweg 54
Postcode
3135GM
Plaats
Vlaardingen