BMW 8 Serie
Gran Coupé 840i High Executive M Sport Automaat
| Merk | BMW |
|---|---|
| Model | 8 Serie |
| Bouwjaar | 11 jun 2021 |
| Type | Gran Coupé 840i High Executive M Sport Automaat |
| Km. stand | 100962 km |
| Kenteken | L-033-KK |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | Sedan |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Marge |
| Kleur | Zwart |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1775 kg |
| Vermogen motor (kW) | 250 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Gemiddeld verbruik | 7,5 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6 |
| Verbruik stad | 9,3 l/100km |
| Verbruik snelweg | 6,4 l/100km |
| Cilinderinhoud | 2998 cc |
| Bekleding | Leder |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 250 km/u |
| CO2-emissie | 200 g/km |
Dealernaam
Story Nijmegen BMW / MINI
Adres
Neerbosscheweg 2
Postcode
6534AA
Plaats
Nijmegen
| Merk | BMW |
|---|---|
| Model | 8 Serie |
| Bouwjaar | 11 jun 2021 |
| Type | Gran Coupé 840i High Executive M Sport Automaat |
| Km. stand | 100962 km |
| Kenteken | L-033-KK |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | Sedan |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Marge |
| Kleur | Zwart |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1775 kg |
| Vermogen motor (kW) | 250 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Gemiddeld verbruik | 7,5 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6 |
| Verbruik stad | 9,3 l/100km |
| Verbruik snelweg | 6,4 l/100km |
| Cilinderinhoud | 2998 cc |
| Bekleding | Leder |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 250 km/u |
| CO2-emissie | 200 g/km |
Dealernaam
Story Nijmegen BMW / MINI
Adres
Neerbosscheweg 2
Postcode
6534AA
Plaats
Nijmegen