BMW 3 Serie
Sedan 318i High Executive Luxury Line Automaat
| Merk | BMW |
|---|---|
| Model | 3 Serie |
| Bouwjaar | 21 jul 2020 |
| Type | Sedan 318i High Executive Luxury Line Automaat |
| Km. stand | 137161 km |
| Kenteken | J-976-BH |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | Sedan |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Marge |
| Kleur | Zwart |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1465 kg |
| Vermogen motor (kW) | 115 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Gemiddeld verbruik | 5,3 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6d-TEMP |
| Verbruik stad | 6,7 l/100km |
| Verbruik snelweg | 4,4 l/100km |
| Cilinderinhoud | 1998 cc |
| Bekleding | Leder |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 223 km/u |
| CO2-emissie | 146 g/km |
Dealernaam
Knook Select B.V.
Adres
Huifakkerstraat 12
Postcode
4815PN
Plaats
Breda
| Merk | BMW |
|---|---|
| Model | 3 Serie |
| Bouwjaar | 21 jul 2020 |
| Type | Sedan 318i High Executive Luxury Line Automaat |
| Km. stand | 137161 km |
| Kenteken | J-976-BH |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | Sedan |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Marge |
| Kleur | Zwart |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1465 kg |
| Vermogen motor (kW) | 115 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Gemiddeld verbruik | 5,3 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6d-TEMP |
| Verbruik stad | 6,7 l/100km |
| Verbruik snelweg | 4,4 l/100km |
| Cilinderinhoud | 1998 cc |
| Bekleding | Leder |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 223 km/u |
| CO2-emissie | 146 g/km |
Dealernaam
Knook Select B.V.
Adres
Huifakkerstraat 12
Postcode
4815PN
Plaats
Breda