Beta Alp
All-Road 4.0 Adventure
| Merk | Beta |
|---|---|
| Model | Alp |
| Bouwjaar | 7 aug 2024 |
| Type | All-Road 4.0 Adventure |
| Km. stand | 2 km |
| Kenteken | 19-MV-PG |
| Carrosserie | All-road |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
|
Btw/marge |
Btw |
| Massa | 141 kg |
| Vermogen motor (kW) | 26 kW |
| Gemiddeld verbruik | 3,5 l/100km |
| Cilinderinhoud | 348 cc |
| Topsnelheid | 130 km/u |
Dealernaam
F & J Beumer B.V.
Adres
Haarlemmermeerstraat 47-53
Postcode
1058JP
Plaats
Amsterdam
| Merk | Beta |
|---|---|
| Model | Alp |
| Bouwjaar | 7 aug 2024 |
| Type | All-Road 4.0 Adventure |
| Km. stand | 2 km |
| Kenteken | 19-MV-PG |
| Carrosserie | All-road |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
|
Btw/marge |
Btw |
| Massa | 141 kg |
| Vermogen motor (kW) | 26 kW |
| Gemiddeld verbruik | 3,5 l/100km |
| Cilinderinhoud | 348 cc |
| Topsnelheid | 130 km/u |
Dealernaam
F & J Beumer B.V.
Adres
Haarlemmermeerstraat 47-53
Postcode
1058JP
Plaats
Amsterdam