Bentley Bentayga
3.0 V6 Hybrid S Cambrain Grey |Carbon|Naim|BTW|
| Merk | Bentley |
|---|---|
| Model | Bentayga |
| Bouwjaar | 30 aug 2024 |
| Type | 3.0 V6 Hybrid S Cambrain Grey |Carbon|Naim|BTW| |
| Km. stand | 27700 km |
| Kenteken | Onbekend |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | SUV |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Grijs |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 2485 kg |
| Vermogen motor (kW) | 340 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Gemiddeld verbruik | 3,0 l/100km |
| Cilinderinhoud | 2995 cc |
| Bekleding | Leder |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 254 km/u |
Dealernaam
Bruijns Auto
Adres
Helderseweg 29A
Postcode
1817BA
Plaats
Alkmaar
| Merk | Bentley |
|---|---|
| Model | Bentayga |
| Bouwjaar | 30 aug 2024 |
| Type | 3.0 V6 Hybrid S Cambrain Grey |Carbon|Naim|BTW| |
| Km. stand | 27700 km |
| Kenteken | Onbekend |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | SUV |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Grijs |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 2485 kg |
| Vermogen motor (kW) | 340 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Gemiddeld verbruik | 3,0 l/100km |
| Cilinderinhoud | 2995 cc |
| Bekleding | Leder |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 254 km/u |
Dealernaam
Bruijns Auto
Adres
Helderseweg 29A
Postcode
1817BA
Plaats
Alkmaar