Audi TT
Roadster 45 TFSI Quattro Pro Line S Competition ** VOORJAARSACTIE** S-Line | DEALER | BANG & OLUFSEN | NEK VERWARMING
| Merk | Audi |
|---|---|
| Model | TT |
| Bouwjaar | 1 jul 2019 |
| Type | Roadster 45 TFSI Quattro Pro Line S Competition ** VOORJAARSACTIE** S-Line | DEALER | BANG & OLUFSEN | NEK VERWARMING |
| Km. stand | 71249 km |
| Kenteken | HLK-84-G |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | Cabriolet |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Marge |
| Kleur | Zwart |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1360 kg |
| Vermogen motor (kW) | 180 kW |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Gemiddeld verbruik | 7,4 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6 |
| Cilinderinhoud | 1984 cc |
| Bekleding | Half leder / alcantara |
| Topsnelheid | 250 km/u |
| CO2-emissie | 148 g/km |
Dealernaam
Auto van Freek
Adres
Steur 6
Postcode
2742ZW
Plaats
Waddinxveen
| Merk | Audi |
|---|---|
| Model | TT |
| Bouwjaar | 1 jul 2019 |
| Type | Roadster 45 TFSI Quattro Pro Line S Competition ** VOORJAARSACTIE** S-Line | DEALER | BANG & OLUFSEN | NEK VERWARMING |
| Km. stand | 71249 km |
| Kenteken | HLK-84-G |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | Cabriolet |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Marge |
| Kleur | Zwart |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1360 kg |
| Vermogen motor (kW) | 180 kW |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Gemiddeld verbruik | 7,4 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6 |
| Cilinderinhoud | 1984 cc |
| Bekleding | Half leder / alcantara |
| Topsnelheid | 250 km/u |
| CO2-emissie | 148 g/km |
Dealernaam
Auto van Freek
Adres
Steur 6
Postcode
2742ZW
Plaats
Waddinxveen