Audi TT
Roadster 45 TFSI quattro S-Line Digi-Dash|Clima|Navi|PDC|Stoel verw.|LED|S-Tronic
| Merk | Audi |
|---|---|
| Model | TT |
| Bouwjaar | 27 mrt 2019 |
| Type | Roadster 45 TFSI quattro S-Line Digi-Dash|Clima|Navi|PDC|Stoel verw.|LED|S-Tronic |
| Km. stand | 37556 km |
| Kenteken | L-369-RP |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | Cabriolet |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Marge |
| Kleur | Wit |
| APK bij aflevering | Ja |
| Massa | 1430 kg |
| Vermogen motor (kW) | 180 kW |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Gemiddeld verbruik | 7,2 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6 |
| Cilinderinhoud | 1984 cc |
| Bekleding | Stof |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 250 km/u |
| CO2-emissie | 164 g/km |
Dealernaam
Vakgarage Verheij B.V.
Adres
Graafland 66-A
Postcode
2964BK
Plaats
Groot-Ammers
| Merk | Audi |
|---|---|
| Model | TT |
| Bouwjaar | 27 mrt 2019 |
| Type | Roadster 45 TFSI quattro S-Line Digi-Dash|Clima|Navi|PDC|Stoel verw.|LED|S-Tronic |
| Km. stand | 37556 km |
| Kenteken | L-369-RP |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | Cabriolet |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Marge |
| Kleur | Wit |
| APK bij aflevering | Ja |
| Massa | 1430 kg |
| Vermogen motor (kW) | 180 kW |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Gemiddeld verbruik | 7,2 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6 |
| Cilinderinhoud | 1984 cc |
| Bekleding | Stof |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 250 km/u |
| CO2-emissie | 164 g/km |
Dealernaam
Vakgarage Verheij B.V.
Adres
Graafland 66-A
Postcode
2964BK
Plaats
Groot-Ammers