Audi S8
4.0 TFSI 571pk Quattro
| Merk | Audi |
|---|---|
| Model | S8 |
| Bouwjaar | 1 jan 2022 |
| Type | 4.0 TFSI 571pk Quattro |
| Km. stand | 35987 km |
| Kenteken | Onbekend |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | Sedan |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Grijs |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 2195 kg |
| Vermogen motor (kW) | 421 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Gemiddeld verbruik | 10,7 l/100km |
| Cilinderinhoud | 3996 cc |
| Bekleding | Leder |
| Topsnelheid | 250 km/u |
Dealernaam
Dammers Auto's
Adres
Wielstraat 19
Postcode
4264AT
Plaats
Veen
| Merk | Audi |
|---|---|
| Model | S8 |
| Bouwjaar | 1 jan 2022 |
| Type | 4.0 TFSI 571pk Quattro |
| Km. stand | 35987 km |
| Kenteken | Onbekend |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | Sedan |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Grijs |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 2195 kg |
| Vermogen motor (kW) | 421 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Gemiddeld verbruik | 10,7 l/100km |
| Cilinderinhoud | 3996 cc |
| Bekleding | Leder |
| Topsnelheid | 250 km/u |
Dealernaam
Dammers Auto's
Adres
Wielstraat 19
Postcode
4264AT
Plaats
Veen