Audi S4
Avant 3.0 TFSI Quattro Pano Milltek H&R Matrix
| Merk | Audi |
|---|---|
| Model | S4 |
| Bouwjaar | 3 mrt 2017 |
| Type | Avant 3.0 TFSI Quattro Pano Milltek H&R Matrix |
| Km. stand | 91414 km |
| Kenteken | NJ-644-R |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | Stationwagon |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Marge |
| Kleur | Zwart |
| APK bij aflevering | Ja |
| Massa | 1650 kg |
| Vermogen motor (kW) | 294 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Gemiddeld verbruik | 7,5 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6 |
| Verbruik stad | 10,0 l/100km |
| Verbruik snelweg | 6,1 l/100km |
| Cilinderinhoud | 2995 cc |
| Bekleding | Half leder / alcantara |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 250 km/u |
| CO2-emissie | 171 g/km |
Dealernaam
Budding & van Hout
Adres
Ampèrestraat 13
Postcode
3861NC
Plaats
Nijkerk
| Merk | Audi |
|---|---|
| Model | S4 |
| Bouwjaar | 3 mrt 2017 |
| Type | Avant 3.0 TFSI Quattro Pano Milltek H&R Matrix |
| Km. stand | 91414 km |
| Kenteken | NJ-644-R |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | Stationwagon |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Marge |
| Kleur | Zwart |
| APK bij aflevering | Ja |
| Massa | 1650 kg |
| Vermogen motor (kW) | 294 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Gemiddeld verbruik | 7,5 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6 |
| Verbruik stad | 10,0 l/100km |
| Verbruik snelweg | 6,1 l/100km |
| Cilinderinhoud | 2995 cc |
| Bekleding | Half leder / alcantara |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 250 km/u |
| CO2-emissie | 171 g/km |
Dealernaam
Budding & van Hout
Adres
Ampèrestraat 13
Postcode
3861NC
Plaats
Nijkerk