Audi RS5
Sportback 2.9 TFSI quattro
| Merk | Audi |
|---|---|
| Model | RS5 |
| Bouwjaar | 19 aug 2020 |
| Type | Sportback 2.9 TFSI quattro |
| Km. stand | 81028 km |
| Kenteken | L-554-BL |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | Hatchback |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Grijs |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1695 kg |
| Vermogen motor (kW) | 331 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Gemiddeld verbruik | 9,1 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6d-TEMP |
| Verbruik stad | 12,4 l/100km |
| Verbruik snelweg | 7,1 l/100km |
| Cilinderinhoud | 2894 cc |
| Bekleding | Stof |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 250 km/u |
| CO2-emissie | 222 g/km |
Dealernaam
Mar-Automotive
Adres
Madame Curiestraat 24
Postcode
3316GN
Plaats
Dordrecht
| Merk | Audi |
|---|---|
| Model | RS5 |
| Bouwjaar | 19 aug 2020 |
| Type | Sportback 2.9 TFSI quattro |
| Km. stand | 81028 km |
| Kenteken | L-554-BL |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | Hatchback |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Grijs |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1695 kg |
| Vermogen motor (kW) | 331 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Gemiddeld verbruik | 9,1 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6d-TEMP |
| Verbruik stad | 12,4 l/100km |
| Verbruik snelweg | 7,1 l/100km |
| Cilinderinhoud | 2894 cc |
| Bekleding | Stof |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 250 km/u |
| CO2-emissie | 222 g/km |
Dealernaam
Mar-Automotive
Adres
Madame Curiestraat 24
Postcode
3316GN
Plaats
Dordrecht