Audi RS3
Limousine 2.5 TFSI RS 3 quattro BTW|PANO|SONOS|HuD|MATRIX|ACC|KEYLESS|CARPLAY|FABRIEKSGARANTIE|2025|DODEHOEK|BOMVOL!
| Merk | Audi |
|---|---|
| Model | RS3 |
| Bouwjaar | 15 apr 2025 |
| Type | Limousine 2.5 TFSI RS 3 quattro BTW|PANO|SONOS|HuD|MATRIX|ACC|KEYLESS|CARPLAY|FABRIEKSGARANTIE|2025|DODEHOEK|BOMVOL! |
| Km. stand | 9656 km |
| Kenteken | KHJ-72-D |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | Sedan |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Zwart |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1540 kg |
| Vermogen motor (kW) | 294 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Gemiddeld verbruik | 9,1 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6 |
| Cilinderinhoud | 2480 cc |
| Bekleding | Leder |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 250 km/u |
Dealernaam
Autopark Lijnden
Adres
Lijnderdijk 183G
Postcode
1175KE
Plaats
Lijnden
| Merk | Audi |
|---|---|
| Model | RS3 |
| Bouwjaar | 15 apr 2025 |
| Type | Limousine 2.5 TFSI RS 3 quattro BTW|PANO|SONOS|HuD|MATRIX|ACC|KEYLESS|CARPLAY|FABRIEKSGARANTIE|2025|DODEHOEK|BOMVOL! |
| Km. stand | 9656 km |
| Kenteken | KHJ-72-D |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | Sedan |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Zwart |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1540 kg |
| Vermogen motor (kW) | 294 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Gemiddeld verbruik | 9,1 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6 |
| Cilinderinhoud | 2480 cc |
| Bekleding | Leder |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 250 km/u |
Dealernaam
Autopark Lijnden
Adres
Lijnderdijk 183G
Postcode
1175KE
Plaats
Lijnden