Audi Q7
60 TFSIe 455pk Competition
| Merk | Audi |
|---|---|
| Model | Q7 |
| Bouwjaar | 27 jan 2021 |
| Type | 60 TFSIe 455pk Competition |
| Km. stand | 140000 km |
| Kenteken | Onbekend |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | SUV |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Marge |
| Kleur | Zwart |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 2055 kg |
| Vermogen motor (kW) | 335 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Uitstoot klasse | 6d-TEMP |
| Cilinderinhoud | 2995 cc |
| Bekleding | Leder |
| Topsnelheid | 240 km/u |
| CO2-emissie | 58 g/km |
Dealernaam
SVautos B.V.
Adres
de Lange West 108
Postcode
9201CH
Plaats
Drachten
| Merk | Audi |
|---|---|
| Model | Q7 |
| Bouwjaar | 27 jan 2021 |
| Type | 60 TFSIe 455pk Competition |
| Km. stand | 140000 km |
| Kenteken | Onbekend |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | SUV |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Marge |
| Kleur | Zwart |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 2055 kg |
| Vermogen motor (kW) | 335 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Uitstoot klasse | 6d-TEMP |
| Cilinderinhoud | 2995 cc |
| Bekleding | Leder |
| Topsnelheid | 240 km/u |
| CO2-emissie | 58 g/km |
Dealernaam
SVautos B.V.
Adres
de Lange West 108
Postcode
9201CH
Plaats
Drachten