Audi Q2
1.5 35 TFSI 110kW S-LINE
| Merk | Audi |
|---|---|
| Model | Q2 |
| Bouwjaar | 1 feb 2022 |
| Type | 1.5 35 TFSI 110kW S-LINE |
| Km. stand | 99247 km |
| Kenteken | KJG-54-Z |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | SUV |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Grijs |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1380 kg |
| Vermogen motor (kW) | 110 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Gemiddeld verbruik | 6,0 l/100km |
| Cilinderinhoud | 1500 cc |
| Bekleding | Stof |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 218 km/u |
| CO2-emissie | 136 g/km |
Dealernaam
Mega Occasion centrum Tilburg
Adres
Kraaivenstraat 6
Postcode
5048AB
Plaats
Tilburg
| Merk | Audi |
|---|---|
| Model | Q2 |
| Bouwjaar | 1 feb 2022 |
| Type | 1.5 35 TFSI 110kW S-LINE |
| Km. stand | 99247 km |
| Kenteken | KJG-54-Z |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | SUV |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Grijs |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1380 kg |
| Vermogen motor (kW) | 110 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Gemiddeld verbruik | 6,0 l/100km |
| Cilinderinhoud | 1500 cc |
| Bekleding | Stof |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 218 km/u |
| CO2-emissie | 136 g/km |
Dealernaam
Mega Occasion centrum Tilburg
Adres
Kraaivenstraat 6
Postcode
5048AB
Plaats
Tilburg