Audi Q2
35 TFSI S Edition
| Merk | Audi |
|---|---|
| Model | Q2 |
| Bouwjaar | 16 mei 2022 |
| Type | 35 TFSI S Edition |
| Km. stand | 105354 km |
| Kenteken | P-441-LP |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | SUV |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Marge |
| Kleur | Zwart |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1280 kg |
| Vermogen motor (kW) | 110 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Gemiddeld verbruik | 5,2 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6d-TEMP |
| Verbruik stad | 6,0 l/100km |
| Verbruik snelweg | 4,7 l/100km |
| Cilinderinhoud | 1498 cc |
| Bekleding | Half leder / stof |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 218 km/u |
| CO2-emissie | 143 g/km |
Dealernaam
Audi Centrum Amsterdam
Adres
Klokkenbergweg 19
Postcode
1101AK
Plaats
Amsterdam
| Merk | Audi |
|---|---|
| Model | Q2 |
| Bouwjaar | 16 mei 2022 |
| Type | 35 TFSI S Edition |
| Km. stand | 105354 km |
| Kenteken | P-441-LP |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | SUV |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Marge |
| Kleur | Zwart |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1280 kg |
| Vermogen motor (kW) | 110 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Gemiddeld verbruik | 5,2 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6d-TEMP |
| Verbruik stad | 6,0 l/100km |
| Verbruik snelweg | 4,7 l/100km |
| Cilinderinhoud | 1498 cc |
| Bekleding | Half leder / stof |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 218 km/u |
| CO2-emissie | 143 g/km |
Dealernaam
Audi Centrum Amsterdam
Adres
Klokkenbergweg 19
Postcode
1101AK
Plaats
Amsterdam