Audi A8
60 TFSI e quattro Pro Line Plus |Pano|B&O|Head-up|
| Merk | Audi |
|---|---|
| Model | A8 |
| Bouwjaar | 23 feb 2021 |
| Type | 60 TFSI e quattro Pro Line Plus |Pano|B&O|Head-up| |
| Km. stand | 85939 km |
| Kenteken | Onbekend |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | Sedan |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Marge |
| Kleur | Zwart |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 2275 kg |
| Vermogen motor (kW) | 330 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Gemiddeld verbruik | 2,5 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6d-TEMP |
| Cilinderinhoud | 2995 cc |
| Bekleding | Leder |
| Topsnelheid | 250 km/u |
| CO2-emissie | 64 g/km |
Dealernaam
Bruijns Auto
Adres
Helderseweg 29A
Postcode
1817BA
Plaats
Alkmaar
| Merk | Audi |
|---|---|
| Model | A8 |
| Bouwjaar | 23 feb 2021 |
| Type | 60 TFSI e quattro Pro Line Plus |Pano|B&O|Head-up| |
| Km. stand | 85939 km |
| Kenteken | Onbekend |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | Sedan |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Marge |
| Kleur | Zwart |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 2275 kg |
| Vermogen motor (kW) | 330 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Gemiddeld verbruik | 2,5 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6d-TEMP |
| Cilinderinhoud | 2995 cc |
| Bekleding | Leder |
| Topsnelheid | 250 km/u |
| CO2-emissie | 64 g/km |
Dealernaam
Bruijns Auto
Adres
Helderseweg 29A
Postcode
1817BA
Plaats
Alkmaar