Audi A6
Avant 1.8 TFSI ultra S line Edition
| Merk | Audi |
|---|---|
| Model | A6 |
| Bouwjaar | 18 jun 2018 |
| Type | Avant 1.8 TFSI ultra S line Edition |
| Km. stand | 145498 km |
| Kenteken | R-870-TT |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | Stationwagon |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Zwart |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1610 kg |
| Vermogen motor (kW) | 141 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Gemiddeld verbruik | 5,9 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6 |
| Cilinderinhoud | 1798 cc |
| Bekleding | Half leder / stof |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 233 km/u |
| CO2-emissie | 139 g/km |
Dealernaam
Auto Livo
Adres
Oastkern 41
Postcode
9288XJ
Plaats
Kootstertille
| Merk | Audi |
|---|---|
| Model | A6 |
| Bouwjaar | 18 jun 2018 |
| Type | Avant 1.8 TFSI ultra S line Edition |
| Km. stand | 145498 km |
| Kenteken | R-870-TT |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | Stationwagon |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Zwart |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1610 kg |
| Vermogen motor (kW) | 141 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Gemiddeld verbruik | 5,9 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6 |
| Cilinderinhoud | 1798 cc |
| Bekleding | Half leder / stof |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 233 km/u |
| CO2-emissie | 139 g/km |
Dealernaam
Auto Livo
Adres
Oastkern 41
Postcode
9288XJ
Plaats
Kootstertille