Audi A5
Avant 2.0 299pk S-tronic e-hybrid Quattro S edition
| Merk | Audi |
|---|---|
| Model | A5 |
| Bouwjaar | 28 jun 2025 |
| Type | Avant 2.0 299pk S-tronic e-hybrid Quattro S edition |
| Km. stand | 27599 km |
| Kenteken | HTG-99-T |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | Stationwagon |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Grijs |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 2060 kg |
| Vermogen motor (kW) | 220 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Gemiddeld verbruik | 2,1 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6d-TEMP |
| Cilinderinhoud | 1984 cc |
| Bekleding | Stof |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 250 km/u |
| CO2-emissie | 59 g/km |
Dealernaam
Maas-De Koning Audi Capelle aan den IJssel
Adres
Wormerhoek 57
Postcode
2905TX
Plaats
Capelle aan den IJssel
| Merk | Audi |
|---|---|
| Model | A5 |
| Bouwjaar | 28 jun 2025 |
| Type | Avant 2.0 299pk S-tronic e-hybrid Quattro S edition |
| Km. stand | 27599 km |
| Kenteken | HTG-99-T |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | Stationwagon |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Btw |
| Kleur | Grijs |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 2060 kg |
| Vermogen motor (kW) | 220 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Gemiddeld verbruik | 2,1 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6d-TEMP |
| Cilinderinhoud | 1984 cc |
| Bekleding | Stof |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 250 km/u |
| CO2-emissie | 59 g/km |
Dealernaam
Maas-De Koning Audi Capelle aan den IJssel
Adres
Wormerhoek 57
Postcode
2905TX
Plaats
Capelle aan den IJssel