Audi A1 Sportback
25 TFSI Pro Line
| Merk | Audi |
|---|---|
| Model | A1 Sportback |
| Bouwjaar | 17 mrt 2020 |
| Type | 25 TFSI Pro Line |
| Km. stand | 51662 km |
| Kenteken | L-404-JB |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | Hatchback |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Marge |
| Kleur | Groen |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1100 kg |
| Vermogen motor (kW) | 71 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Gemiddeld verbruik | 5,5 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6 |
| Cilinderinhoud | 999 cc |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 193 km/u |
| CO2-emissie | 144 g/km |
Dealernaam
Van der Feer
Adres
Nikkelstraat 31
Postcode
8211AJ
Plaats
Lelystad
| Merk | Audi |
|---|---|
| Model | A1 Sportback |
| Bouwjaar | 17 mrt 2020 |
| Type | 25 TFSI Pro Line |
| Km. stand | 51662 km |
| Kenteken | L-404-JB |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | Hatchback |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Marge |
| Kleur | Groen |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1100 kg |
| Vermogen motor (kW) | 71 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Gemiddeld verbruik | 5,5 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6 |
| Cilinderinhoud | 999 cc |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 193 km/u |
| CO2-emissie | 144 g/km |
Dealernaam
Van der Feer
Adres
Nikkelstraat 31
Postcode
8211AJ
Plaats
Lelystad