Audi A1 Sportback
25 TFSI Pro Line - VIRTUAL COCKPIT - NAVIGATIE - 2x PDC - 1e EIGENAAR
| Merk | Audi |
|---|---|
| Model | A1 Sportback |
| Bouwjaar | 7 dec 2019 |
| Type | 25 TFSI Pro Line - VIRTUAL COCKPIT - NAVIGATIE - 2x PDC - 1e EIGENAAR |
| Km. stand | 139670 km |
| Kenteken | G-290-TD |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | Hatchback |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
|
Btw/marge |
Marge |
| Kleur | Grijs |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1065 kg |
| Vermogen motor (kW) | 70 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Gemiddeld verbruik | 4,7 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6 |
| Verbruik stad | 6,0 l/100km |
| Verbruik snelweg | 3,9 l/100km |
| Cilinderinhoud | 999 cc |
| Bekleding | Stof |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 193 km/u |
| CO2-emissie | 107 g/km |
Dealernaam
Strik Auto's
Adres
Mijlstraat 56-A
Postcode
5281LM
Plaats
Boxtel
| Merk | Audi |
|---|---|
| Model | A1 Sportback |
| Bouwjaar | 7 dec 2019 |
| Type | 25 TFSI Pro Line - VIRTUAL COCKPIT - NAVIGATIE - 2x PDC - 1e EIGENAAR |
| Km. stand | 139670 km |
| Kenteken | G-290-TD |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | Hatchback |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
|
Btw/marge |
Marge |
| Kleur | Grijs |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1065 kg |
| Vermogen motor (kW) | 70 kW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Gemiddeld verbruik | 4,7 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6 |
| Verbruik stad | 6,0 l/100km |
| Verbruik snelweg | 3,9 l/100km |
| Cilinderinhoud | 999 cc |
| Bekleding | Stof |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 193 km/u |
| CO2-emissie | 107 g/km |
Dealernaam
Strik Auto's
Adres
Mijlstraat 56-A
Postcode
5281LM
Plaats
Boxtel