Aston Martin V8 Vantage
AMR ~Munsterhuis Sportscars~
| Merk | Aston Martin |
|---|---|
| Model | V8 Vantage |
| Bouwjaar | 21 feb 2019 |
| Type | AMR ~Munsterhuis Sportscars~ |
| Km. stand | 12497 km |
| Kenteken | HKP-90-S |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | Coupé |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Marge |
| Kleur | Groen |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1585 kg |
| Vermogen motor (kW) | 321 kW |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Gemiddeld verbruik | 12,8 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6 |
| Verbruik stad | 19,2 l/100km |
| Verbruik snelweg | 9,3 l/100km |
| Cilinderinhoud | 4735 cc |
| Bekleding | Alcantara |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 305 km/u |
| CO2-emissie | 296 g/km |
Dealernaam
Munsterhuis Sportscars
Adres
Goudstraat 31-49
Postcode
7554NG
Plaats
Hengelo Ov
| Merk | Aston Martin |
|---|---|
| Model | V8 Vantage |
| Bouwjaar | 21 feb 2019 |
| Type | AMR ~Munsterhuis Sportscars~ |
| Km. stand | 12497 km |
| Kenteken | HKP-90-S |
| Type auto | Personenauto |
| Carrosserie | Coupé |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
|
Btw/marge |
Marge |
| Kleur | Groen |
| APK bij aflevering | Nee |
| Massa | 1585 kg |
| Vermogen motor (kW) | 321 kW |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Gemiddeld verbruik | 12,8 l/100km |
| Uitstoot klasse | 6 |
| Verbruik stad | 19,2 l/100km |
| Verbruik snelweg | 9,3 l/100km |
| Cilinderinhoud | 4735 cc |
| Bekleding | Alcantara |
| Energielabel |
|
| Topsnelheid | 305 km/u |
| CO2-emissie | 296 g/km |
Dealernaam
Munsterhuis Sportscars
Adres
Goudstraat 31-49
Postcode
7554NG
Plaats
Hengelo Ov